Kurs stworzony z myślą o osobach posiadających mniej doświadczenia z korzystania z sieci niezależnie od wieku. Informacje zawarte w kursie podnoszą poszerzają wiedzę uczestników o możliwości jakie daje nam Internet. Poprzez uczestnictwo w kursie, uczestnik poznaje również różnego rodzaju zagrożenia, które mogą przynieść niepożądane skutki. 

Czy żywienie jest ważnym elementem naszego życia? Jakie produkty powinny się znaleźć w codziennych posiłkach osób starszych? Na co zwracać uwagę i dlaczego pewne produkty należy wykluczać? Jakie produkty jeść razem, a jakie osobno? Czy istnieje zależność między żywieniem, a lepszym stanem naszego zdrowia?

To i wiele więcej zostanie omówione przeze mnie podczas przygotowanego kursu. Postaram się jak najlepiej przybliżyć to w jaki sposób powinien odżywiać się starszy człowiek, by czuć się dobrze każdego dnia bez zbędnych wydatków. 

Stworzyłam ten kurs dla osób które chcieliby stworzyć profil na portalu społecznościowym Facebook oraz dowiedzieć się jak z niego korzystać – wyszukiwać znajomych, dodawać wpisy i zdjęcia. Zostanie także omówione podstawowe działanie aplikacji. Poprowadzę Państwa krok po kroku aby wiedzieli, jak zadbać o właściwe ustawienie na Facebooku i bezpieczeństwo.


Kurs jest dla osób chcących bliżej poznać temat choroby Alzheimera, która staje się chorobą o skali epidemicznej. Celem kursu jest przede wszystkim uświadomienie czym jest alzheimer, a przede wszystkim podkreślenie, że nie jest on równoznaczny z demencją, która pojawia się w podeszłym wieku.